- OSRAM

Цена
€1 15 / 2 25 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Стоп |
| Тип осветление | Мигач |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 3 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 50 lm |
| Цветна температура (K) | 2700 K |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1200 h |
| Тип монтаж | W2.1x9.5d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 2821 W3W 12V W2.1x9.5d Duoblister Халогенна крушка
Подобрете интериорното, страничното или паркинг осветление на вашия автомобил с OSRAM 2821 W3W Duoblister халогенна крушка. Създадена за надеждна яркост и дълъг живот, тя гарантира добра видимост при слаба светлина.
Ключови Предимства
- Duoblister технология — Усъвършенствана халогенна нишка за постоянно ярко осветление.
- Съвместимост с 12V — Работи в повечето автомобилни електрически системи без допълнителни промени.
- Лесен монтаж — Компактен цокъл W2.1x9.5d за бърза смяна в тесни пространства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност | 3 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Цвят на светлината | Бяла |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM 2821 W3W Duoblister крушка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





